Siedziba Główna ST :: ul. Kaszubska 19, Stargard

Taniec dla DOROSŁYCH

Taniec Użytkowy dla Par

fotodor
Taniec Towarzyski – to jedyna forma aktywności do spędzenia czasu razem jako para, narzeczeństwo czy małżeństwo. Zajęcia dla tych, którzy chcą w tym pędzie życia znaleźć choć trochę przyjemności. Taniec towarzyski do wykorzystania na każdym parkiecie i tym domowym i tym balowym. To zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Dla niektórych tylko zabawa a dla innych także rywalizacja turniejowa. To liczne imprezy okolicznościowe, wyjazdy weekendowe i często przyjaźnie grupowe na wiele lat. Dla niektórych to możliwość poznania kogoś na całe życie.

Cena kursu: 80 zł od osoby za 4 spotkania
Kurs trwa trzy miesiące (trzy cykle po 4 spotkania), zajęcia odbywają raz w tygodniu po 75 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.Kurs dla Nowożeńców

fotonow
Oferta skierowana jest do nowożeńców, którzy w krótkim czasie chcą kompleksowo przygotować swoją część taneczną wesela. Będziemy uczyć się takich tańców jak: disco w parach, rock’ n’ roll, podstawy samby oraz klasycznego walca angielskiego i wiedeńskiego. Pozwolimy przyszłym Panom Młodym oswoić się z techniką prowadzenia parterki i udoskonalimy umiejętność tańczenia z każdą partnerką. Dodatkowo w cenę pakietu wliczona jest lekcja indywidualna z instruktorem, na której pomożemy przygotować wyjątkową choreografię pierwszego tańca ułożoną pod specjalnie wybraną przez Parę muzykę.

Cena kursu: 200 zł od pary
Kurs składa się z 4 spotkań w grupie (po 60 minut) i 1 spotkania indywidualnego.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.Latino Salsa dla Pań

fotosals
Zajęcia z tańców latynoamerykańskich przeznaczone dla Pań. Głównie na bazie rytmów kubańskich: salsa z elementami bachaty i merengue. Poznasz również brazylijską sambę, zmysłową rumbę oraz tajniki tańca brzucha. Dzięki zajęciom Twoje ruchy nabiorą płynności, gracji i seksapilu, a Ty poczujesz się bardziej zmysłowa i pewniejsza siebie. Poprawisz swoją sylwetkę, wysmuklisz talię i wzmocnisz mięśnie nóg. Indywidualne choreografie pozwolą lepiej i doskonalej bawić się na każdej imprezie.

Cena kursu: 75 zł od osoby za 4 spotkania
Kurs trwa trzy miesiące, zajęcia odbywają raz w tygodniu po 60 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.Latino Dance Towarzyski dla Pań
Latino Dance – przy gorących rytmach tańców latynoamerykańskich wyzwolimy pokłady Twojej pozytywnej energii. Poczujesz pozytywne zmęczenie, które pozwoli Ci pewnie poczuć się we własnym ciele. Po tych zajęciach będziesz z pewnością Królową parkietu . Poprawisz grację, wdzięk i sposób poruszania się. Na zajęciach wyzwolimy twój seksapil i kobiecość.

Cena kursu: 75 zł od osoby za 4 spotkania
Kurs trwa trzy miesiące, zajęcia odbywają raz w tygodniu po 60 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.Lekcje indywidualne dla Nowożeńców
Chcecie uświetnić pięknym tańcem ten pamiętny dzień? Chcecie wzbudzić podziw gości i znajomych? Zgodnie z tradycją weselną pierwszy taniec należy do Pary Młodej. Wasz pierwszy taniec powinien na długo zapaść w pamięć gości weselnych. Zapraszamy Was na naukę romantycznego walca angielskiego, wirującego walca wiedeńskiego, ekspresyjnego tango oraz tańca miłości – kubańskiej rumby. Układ każdego z tych tańców można dopasować do Waszych możliwości. Zapewniamy specjalny dobór muzyki i choreografii z efektownymi figurami. Przydać się może także umiejętność poruszania się do rytmów muzyki tanecznej oraz znajomość kroków dyskotekowych, które można stosować podczas weselnej zabawy. Pomyślcie o pierwszym tańcu Młodych, ten wyjątkowy dzień powinien być idealny.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze szkoły, telefonicznie bądź mailowo.Zajęcia dla Grup Zleconych

Specjalnie dla Państwa Firmy, jej pracowników i przyjaciół zorganizujemy kursy taneczne, gdzie w swoim gronie będziecie mogli jednocześnie uczyć się i bawić. Proponujemy kursy stacjonarne oraz wyjazdy integracyjne. Możecie Państwo dowolnie wybrać – miejsce, czas trwania oraz program kursu. Dostosujemy się do Waszych potrzeb. Zdobyte umiejętności z pewnością zrobią ogromne wrażenie na kolegach z Firmy, a także Waszych przełożonych, którym pokażecie się jako zgrana, pracująca w jednym rytmie, gotowa pokonać wszelkie przeszkody, drużyna.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze szkoły, telefonicznie bądź mailowo.