Siedziba Główna ST :: ul. Kaszubska 19, Stargard

Taniec dla DZIECI

 


SMALL KIDS dla 3-4 latków

fotoap

Zajęcia pozwalają poprzez zabawę z muzyką i tańcem zaprzyjaźnić się z aktywnością ruchową. Czas spędzony z rówieśnikami uspołecznia i uczy współpracy w grupie. Przełamujemy barierę nieśmiałości i pozwalamy by Nasz Maluszek czuł się bezpiecznie. Pracujemy nad koordynacją, poczuciem rytmu, poprawną sylwetką i wprowadzamy dziecko w magiczny świat tańca. Świetna zabawa, super nauka, pokazy taneczne, wiele niespodzianek. Hip hop, disco, samba, cha cha, walc, paso doble, polka kowbojka.

Cena kursu: 90 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają dwa razy w tygodniu po 30 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów.KIDS dla 5-6 latków

foto56

Zajęcia rozwijające pasję taneczną dzieci poprzez ruch i muzykę. Uczymy zasad dobrych manier. Wkraczamy w świat gorących rytmów latynoamerykańskich, który pozwoli dziecku na rozładowanie pokładów swojej energii jak i w klasykę tańców standardowych gdzie kładziemy nacisk na sylwetkę i estetykę ruchu. Dzięki zajęciom Twoje dziecko może wiele zyskać, odkryć swoje zdolności, nabrać pewności siebie i nauczyć się współpracy w grupie.

Cena kursu: 110 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów.KIDS GIGANCI dla 7-9 latków

foto79

Twoje dziecko roznosi energia? Zapisz je na pełne elegancji zajęcia! Zobacz jak szybko Twoje dziecko robi postępy ucząc się tańca w parze, a także solo. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-10 lat. To mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Krok po kroku wprowadzamy Twoje dziecko w świat muzyki i tańca standardowego oraz latynoamerykańskiego. Dzięki nauce Twoje dziecko może wiele zyskać, odkryć swoje zdolności, zamiłowanie i nabrać pewności siebie. Pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje. Dla tych, którzy pragną zostać profesjonalnymi tancerzami w przyszłości, lekcje te mogą okazać się idealnym przygotowaniem.

Cena kursu: 110 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów.