Siedziba Główna ST :: ul. Kaszubska 19, Stargard

Taniec dla MŁODZIEŻY

fotodor
DANCE MIX – grupa młodzieżowa

Szalone choreografie, wspaniała nauka, świetna atmosfera i dobra zabawa – idealnie określają cel, w jakim powstała w naszej szkole tańca grupa młodzieżowa. Oprócz tańców towarzyskich, oferujemy również naukę hip-hopu, jazzu, modernu i wielu innych stylów.      Na zajęciach zwracamy uwagę na poprawną sylwetkę, naukę podstaw każdego rodzaju tańca, rytmikę i uwrażliwienie na muzykę. Nauka tańca to idealny sposób na odpoczynek po ciężkim i długim dniu w szkole.

Cena kursu: 70 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.LITTLE LADIES SHOW – grupa 9-13 lat

Zajęcia na bazie tańców latynoamerykańskich prowadzone w oparciu o formacje, grupę, zespół. Istotne będzie zgranie, wspieranie oraz wspólna praca i doskonalenie wzajemnych umiejętności. Zajęcia uczą „małe kobietki” gracji poruszania się i wyrażania poprzez ruch emocji. Ciekawe choreografie, świetna atmosfera oraz dobra zabawa. Pamiętajcie, że nauka tańca to idealny sposób na odpoczynek po ciężkim i długim dniu w szkole.

Cena kursu: 70 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.