Siedziba Główna ST :: ul. Ceglana 4, Stargard

Taniec dla MŁODZIEŻY

fotodor
DANCE MIX – grupa młodzieżowa

Szalone choreografie, wspaniała nauka, świetna atmosfera i dobra zabawa – idealnie określają cel, w jakim powstała w naszej szkole tańca grupa młodzieżowa. Zajęcia obejmują różne style tańca: hip-hop, jazz, wacking, dancehall oraz podstawy akrobatyki. Na zajęciach zwracamy uwagę na poprawną sylwetkę, naukę podstaw każdego rodzaju tańca, rytmikę i uwrażliwienie na muzykę. Nauka tańca to idealny sposób na odpoczynek po ciężkim i długim dniu w szkole.

Cena kursu: 120 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.MINI LADIES SHOW – grupa 8-12 lat

To grupa naszych najmłodszych roztańczonych kobietek, które jako swój styl przewodni wybrały tańce latynoamerykańskie.  Zajęcia uczą „małe kobietki” gracji poruszania się i wyrażania poprzez ruch emocji. Ciekawe choreografie, świetna atmosfera oraz dobra zabawa. Tancerki tej grupy przygotowują się do udziału w zawodach sportowych dwukierunkowo.

Po pierwsze tworzą formację taneczną czyli zespół, który na zawodach prezentuje przygotowany układ taneczny. Specjalna choreografia to kombinacja kilku wybranych tańców towarzyskich tworzących spójną taneczną opowieść. Odpowiednio dobrana muzyka, stroje oraz fryzury maja dopełnić artystyczny przekaz grupy. Istotne będzie zgranie, wspieranie oraz wspólna praca i doskonalenie wzajemnych umiejętności. Ocena sędziów obejmuje dwie składowe za zasługi artystyczne i techniczne.

Po drugie nasze tancerki mogą również brać udział w turniejach tańca towarzyskiego, prezentując wykonanie pojedynczych tańców jako solistki. Startują równocześnie wraz z innymi uczestniczkami zawodów prezentując swoje choreografie taneczne, inne do każdego tańca. Strój oraz fryzura musi być zgodna z obowiązującymi przepisami PTT dla danej kategorii. Głównym kryterium oceny w tej konkurencji są umiejętności techniczne.

Pamiętajcie, że nauka tańca to idealny sposób na odpoczynek po ciężkim i długim dniu w szkole.

Cena kursu: 120 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.