Siedziba Główna ST :: ul. Ceglana 4, Stargard

Taniec dla DZIECI

 

 


FAMILY DANCE  – nasza nowość !!!
Oferta skierowana dla dzieci w wieku 2-3 lat. Rodzic aktywnie uczestniczy ze swoją pociechą w zajęciach. Dzięki takiej formie przygotowujemy swoje dziecko do edukacji przedszkolnej, uczymy go adaptacji w grupie oraz współpracy z rówieśnikami. Wprowadzamy wspólnie z Mamą lub Tatą naszą pociechę w świat muzyki i tańca. Taka forma aktywności to czas wyjątkowy zarówno dla dziecka jak i rodzica. Nie ma nic ważniejszego niż bycie Razem !!!

Cena kursu: 150 zł za miesiąc
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów.SMALL KIDS dla 4-5 latków

fotoap

Zajęcia pozwalają poprzez zabawę z muzyką i tańcem zaprzyjaźnić się z aktywnością ruchową. Czas spędzony z rówieśnikami uspołecznia i uczy współpracy w grupie. Przełamujemy barierę nieśmiałości i pozwalamy by Nasz Maluszek czuł się bezpiecznie. Pracujemy nad koordynacją, poczuciem rytmu, poprawną sylwetką i wprowadzamy dziecko w magiczny świat tańca. Świetna zabawa, super nauka, pokazy taneczne, wiele niespodzianek. Hip hop, disco, samba, cha cha, walc, paso doble, polka kowbojka.

Cena kursu: 130 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów.KIDS dla 6-7 latków

foto56

Zajęcia rozwijające pasję taneczną dzieci poprzez ruch i muzykę. Uczymy zasad dobrych manier. Wkraczamy w świat gorących rytmów latynoamerykańskich, który pozwoli dziecku na rozładowanie pokładów swojej energii jak i w klasykę tańców standardowych gdzie kładziemy nacisk na sylwetkę i estetykę ruchu. Dzięki zajęciom Twoje dziecko może wiele zyskać, odkryć swoje zdolności, nabrać pewności siebie i nauczyć się współpracy w grupie.

Cena kursu: 150 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów.KIDS GIGANCI dla 8-10 latków

foto79

Twoje dziecko roznosi energia? Zapisz je na pełne elegancji zajęcia! Zobacz jak szybko Twoje dziecko robi postępy ucząc się tańca w parze, a także solo. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-10 lat. To mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Krok po kroku wprowadzamy Twoje dziecko w świat muzyki i tańca standardowego oraz latynoamerykańskiego. Dzięki nauce Twoje dziecko może wiele zyskać, odkryć swoje zdolności, zamiłowanie i nabrać pewności siebie. Pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje. Dla tych, którzy pragną zostać profesjonalnymi tancerzami w przyszłości, lekcje te mogą okazać się idealnym przygotowaniem.

Cena kursu: 150 zł od osoby za miesiąc
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów.PAKIET Mama i Ja  – nasza Nowość !!!
Radosne Dziecko tańczy na jednej sali, a Szczęśliwa Mama na drugiej!!!

Twoje dziecko jest dla Ciebie najważniejsze.
Chcesz by było aktywne, rozwijało się tanecznie. Zapraszamy na zajęcia do nas.
Nie musisz teraz biernie czekać na swoją pociechę. Stworzyliśmy PAKIET, w którym  zadbaliśmy o Ciebie i w tym samym czasie zapraszamy Was na zajęcia Power Latino.
Zsynchronizujcie swoje zajęcia i stańcie się roztańczona rodziną !!!

Cena pakietu: 220 zł dziecko+mama za miesiąc
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut (dziecko) oraz 1 x 45 minut dorosły.

Strój: obuwie zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) oraz strój luźny, niekrępujący ruchów.