Siedziba Główna ST :: ul. Kaszubska 19, Stargard

Obozy Taneczne 2016 !!!

happy kidsWyjazdy wakacyjne wpisały się na stałe w tradycję naszej szkoły. Obozy nie tylko uczą, ale pozwalają przeżyć niezwykłą przygodę z tańcem, teatrem i językiem obcym.
Już 7. marca 2016 roku ruszają zapisy na obozy taneczne.
W naszej ofercie:
– dla grupy początkującej: „Mój pierwszy obóz – zostań poszukiwaczem przygód! z j. angielskim, tańcem i mnóstwem dobrej zabawy.”
– dla grupy kontynuacji: „Kreatywny Obóz Taneczny – j. hiszpański lub j. angielski, zajęcia choreograficzne, zajęcia umuzykalniające.”

DLACZEGO MY?

  • 25 lat tradycji i doświadczenia
  • profesjonalna kadra
  • atrakcyjne, autorskie programy
  • wykwalifikowani animatorzy
  • bezpieczny dojazd i pobyt
  • wysokie normy wspołżycia społecznego
  • upominki i gadżety
GRUPA TERMIN PROFIL
Grupy początkujące

Podgrodzie

18.07 – 23.07.2016

turnus zamknięty

Mój pierwszy obóz – zostań poszukiwaczem przygód!!!
– z j. angielskim, tańcem i mnóstwem dobrej zabawy
Grupy początkujące

Podgrodzie

25.07 – 30.07.2016 Mój pierwszy obóz – zostań poszukiwaczem przygód!!!
– z j. angielskim, tańcem i mnóstwem dobrej zabawy
Grupy kontynuacji

Podgrodzie

15.07 – 23.07.2016 Kreatywny Obóz Taneczny

j. hiszpański lub j. angielski, zajęcia choreograficzne, zajęcia umuzykalniające

 Grupy SPORTOWE
Wałcz
 30.07 – 09.08.2016  SPORTOWY

Zebrania dla rodziców/opiekunów dzieci jadących na obozy taneczne!!!
22. czerwca 2016 r. (środa), Siedziba Główna, ul. Kaszubska 19

16:45 – Grupy początkujące (turnus 18-23.07 i 25-30.07)
17:30 – Grupa kontynuacji (turnus 15-23.07)
18:00 – Grupa sportowa Wałcz (turnus 30.07 – 09.08)

MIEJSCE OBOZU
Centrum Edukacji, Integracji i Rehabilitacji „Podgrodzie” w Nowym Warpnie Podgrodzie to malowniczo położona osada oddalona od Szczecina o 50 km, od Polic o 30 km, a od Nowego Warpna o 2 km. Podgrodzie otacza 20 ha parku o unikalnych walorach przyrodniczych i krajobrazowych. Jest to więc idealne i bezpieczne miejsce do wypoczynku.

JAK POJECHAĆ Z ASTRĄ NA OBÓZ
Od 7. marca 2016r. należy pobrać kartę obozową i zapisać uczestnika obozu w sekretariacie przy ul. Kaszubskiej 19. (wpłata zadatku 200 zł – gotówką). Kartę należy starannie wypełnić zwracając uwagę na podanie pełnych danych i oddać do 20 maja 2016r. Pozostała kwota powinna wpłynąć do 8 czerwca 2016 roku na konto:

ING Bank Śląski o/ Szczecin 11 1050 1559 1000 0022 2623 5220
Biuro Podróży Traper – Tour ul. KOPERNIKA 3-5 70-241 Szczecin
PASAŻ A-Z lok.107
W tytule przelewu: ST”Astra”, imię i nazwisko, termin obozu.
UWAGA ! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

Ostateczną i jedyną formą rezerwacji miejsca jest wypełniona karta wraz z wpłaconym zadatkiem na poczet obozu.

KADRA OBOZU
Kadra pedagogiczna i instruktorska, to wychowankowie naszej szkoły. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewni uczestnikom doskonałą i fachową opiekę a doświadczona kadra instruktorska wysoki poziom nauczania.

W CENIE OBOZU:
Przejazd autokarem, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewniająca uczestnikom doskonałą i fachową opiekę a instruktorzy ST Astra najwyższy poziom nauczania, pełne wyżywienie (śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany), opieka medyczna

W PROGRAMIE OBOZU:
– nauka tańca 3 godziny dziennie
– nauka języka angielskiego 2 godziny dziennie (dotyczy tylko grup początkujących)
– zabawy i imprezy na świeżym powietrzu
– imprezy tematyczne i wiele innych atrakcji.

Specjalnie przygotowany program daje gwarancję dobrego wypoczynku, aktywnego spędzania czasu a oprócz tego dzieci mogą spodziewać się nowych atrakcji, które będą sprzyjać lepszej integracji grupy.

CEL OBOZU
1. Wypracowanie metod kształtowania cech osobowościowych, w tym rozwijanie przydatnych do funkcjonowania w zbiorowości szkoły tańca (odpowiedzialność, koleżeństwo, wzajemna pomoc w trudnych sytuacjach), praca w parach i grupie osób. Praca nad umiejętnością mobilizacji do zwiększonego wysiłku, koncentracji, spostrzegawczości i innych cech.
2. Wpajanie zasad wysokiej kultury osobistej wobec kolegów a szczególnie wobec płci przeciwnej, wyrabianie wrażliwości na piękno muzyki, tańca, natury i wszystkiego co nas otacza.
3. Konsekwentne dążenie do najwyższych wzorców zachowań, opartych o formy grup społecznych o największym w tym względzie dorobku.
4. Praca nad kulturą stroju, zabawy i pracy.
5. Kształtowanie poprawnej sylwetki, korygowanie wad postawy – jako jeden z podstawowych elementów oceny pary tanecznej.
6. Doskonalenie poczucia rytmu i ukierunkowanie na umiejętność wrażliwego odbioru muzyki i wszystkich jej elementów, nie tylko podstawowych uderzeń rytmicznych.


MIEJSCE OBOZU
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Chłodna 12, 78-600 Wałcz. Położenie MOSiR nad brzegiem jeziora stwarza wspaniałe warunki zarówno do snu, jak i do wypoczywania, uprawiania sportu i turystyki.

KADRA OBOZU
Trenerzy i nauczyciele tańca sportowego oraz szkoleniowcy zapewniają wysoki i profesjonalny poziom treningów sportowych.

CEL OBOZU
1. Doskonalenie techniki tańców standardowych i latynoamerykańskich
2. Praca nad choreografią w grupie i parach
3. Przygotowanie do sezonu sportowego
4. Kształtowanie harmonijnego rozwoju mięśni
5. Wypracowanie metod kształtowania cech osobowościowych, w tym rozwijanie przydatnych do funkcjonowania w zbiorowości szkoły tańca (odpowiedzialność, koleżeństwo, wzajemna pomoc w trudnych sytuacjach), praca w parach i grupie osób. Praca nad umiejętnością mobilizacji do zwiększonego wysiłku, koncentracji, spostrzegawczości i innych cech.
6. Wpajanie zasad wysokiej kultury osobistej wobec kolegów a szczególnie wobec płci przeciwnej, wyrabianie wrażliwości na piękno muzyki, tańca, natury i wszystkiego co nas otacza.
7. Konsekwentne dążenie do najwyższych wzorców zachowań, opartych o formy grup społecznych o największym w tym względzie dorobku.
8. Praca nad kulturą stroju, zabawy i pracy.
9. Kształtowanie poprawnej sylwetki, korygowanie wad postawy – jako jeden z podstawowych elementów oceny pary tanecznej.
10. Doskonalenie poczucia rytmu i ukierunkowanie na umiejętność wrażliwego odbioru muzyki i wszystkich jej elementów, nie tylko podstawowych uderzeń rytmicznych.